Prasy hydrauliczne

Prasy hydrauliczne SICMI

SICMI

Firma SICMI to uznany europejski producent pras hydraulicznych do obróbki blach. Katalog maszyn obejmuje ponad 16 standardowych modeli o różnym nacisku, wymiarach i konstrukcji. Modele te są punktem wyjścia do opracowywania indywidualnych rozwiązań, w zależności od konkretnych potrzeb klienta w zakresie formowania, prostowania, montażu i gięcia. Każdy element wyposażenia jest opracowywany przez specjalistów z biura konstrukcyjnego, od wstępnych badań po testy końcowe. Rosnąca liczba klientów i wzrost produkcji skłoniły firmę do rozwinięcia wysoko wykwalifikowanej sieci sprzedaży i wsparcia technicznego, która obejmuje całą Europę, a także m.in. USA, Wietnam, Indie, Chiny i kraje arabskie.

Aktualna oferta pras hudraulicznych SICMI to:


Prasy do tłoczenia
Modele PST, PCL i PSQ to modele przeznaczone do produkcji średniej wielkości lub do testów form, ponieważ prędkość nie przekracza 30 mm/s, zgodnie z przepisami CE dotyczącymi samocertyfikacji.

Modele MST i MCL to prasy o większej wydajności, przeznaczone do produkcji średniej i dużej wielkości, osiągające maksymalną prędkość 120 mm/s.

Model GNP jest przeznaczony do dużej produkcji, a jego prędkość pracy to 300 mm/s.

Model PSL, to prasa wielofunkcyjna, dzięki której można wykonywać 3 procesy na jednej maszynie. Jest to model odpowiedni dla zakładów, których produkcja jest mocno zróżnicowana.Prasy do prostowania
Model PMM nadaje się do prostowania dużych arkuszy, a dzięki ruchomym cylindrom hydraulicznym czas obróbki jest znacznie skrócony.

Model PRT opracowany z myślą o klientach mających potrzebę mechanicznego prostowania rur.Prasy do gięcia
Prasa wielofunkcyjna PSL znajduje zastosowanie przy dużych grubościach blach i krótkich odcinkach, umożliwia wykonywanie 3 operacji na jednym stanowisku i jest dedykowana do warsztatów, które wykonują wiele różnych zadań.Prasy standardowe
Modele PSS, PFF i PFC to prasy do wszechstronnego zastosowania, a ze względu na nacisk od 20 do 400 ton i różne rozmiary, można je w łatwy sposób dostosować do własnych potrzeb. Z uwagi na swoją uniwersalność nadają się do każdego warsztatu mechanicznego.