Aktualności

TARGI STOM - KIELCE 2022

W dniach 5-7 kwietnia 2022 zapraszamy na nasze stoisko na targi STOM w Kielcach. W tym roku prezentować będziemy m.in. gratowarkę / szlifierkę szerokotaśmową firmy Timesavers model 32-1100-WRBW umożliwiającą w jednym przejściu detalu usunięcie gratu, załamanie krawędzi oraz wykonanie szlifu na powierzchni materiału. Oprócz tego oczywiście będzie można zobaczyć produkty firmy Boschert takie jak szybka prasa krawędziową Turbo Bend 1540 czy wykrawarka narzędziowa Multipunch.

Zobacz więcej

Gratowarka - Timesavesr 42-1350-WRB

Timesavers 42-1350-WRB to kolejna bo już trzeci model gratowarki tego holenderskiego producenta zainstalowana w zakładach naszego klienta w Polsce. Wcześniejsze modele jakie do tej pory użytkowane są w jego zakładach to seria 41.

Najnowszy model 42 do gratowania i szlifowania wyposażony jest w pas ścierny do wstępnego usuwania gratu  z krawędzi cięcia lub wykonywania szlifu na powierzchni oraz drugiej sekcji (agregatu) którym jest system szczotek do służący do zatępienia krawędzi lub jeśli jest to konieczne wykonywania na nich promieni do R=2mm.

Zobacz więcej